Ambasadoriaus taurė - 2018 (lentelės, grafikas)

Ambasadoriaus taurė - 2018 (lentelės, grafikas) 48

Jau visai netrukus, rugsėjo 23 d., Londone gyvenantys lietuviai išvys sporto šventę, kuomet vyks „Ambasadoriaus taurės 2018“ turnyras, kuriame komandos kovos dėl Didžiosios ir Mažosios taurių!

Turnyro organizatoriai, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje ir Britanijos lietuvių krepšinio lyga (BLKL), nusprendė šį krepšinio turnyrą daryti pagal praeitų metų formatą.

Didžiojoje taurėje galės dalyvauti  visos norinčios komandos, kurios jau yra registruotos kaip komandos ir žaidžia bet kokioje lygoje.

Mažoji taurė skirta mėgėjų komandoms, kurių dalyviai negali būti žaide praitais metais BLKL did taurėja arba  kitoje  EGB (1-4) div lygoje bei dabar registruoti  bet kokioje  JK lygoje (išskyrus žaidėjus iki 16 metų).

Pastaroji taurė skirta vyrams, kurie gal jau renkasi salėse pažaisti, o gal dirba kartu ir tiesiog norėtų dalyvauti šiame turnyre. 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Žaisime vadovaudamiesi oficialiomis FIBA taisyklėmis (www.fiba.com), taikant šias specifines nuostatas:

1. Vienerios rungtynės susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio paskutinioji minutė).

Mažosios taurės finalinės rungtynės dėl 1-3 vietos: varžybos susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio 2 paskutinės minutės).

Didžiosios taurės finalinės rungtynės dėl 1-3 vietos: varžybos susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio 2 paskutinės minutės).

2. Tarp kėlinių daroma 1 min. pertrauka.
3. Vienerių rungtynių metu nustatomas maksimalus 3 asmeninių pražangų skaičius.
4. Žaidėjas, nubaustas technine pražanga, netenka teisės rungtyniauti sekančiose rungtynėse.

Siekdami įtvirtinti ilgametę krepšinio turnyro Jungtinje Karalystėje tradiciją, prašome visų turnyro dalyvių ir svečių gerbti turnyro organizatorius ir tausoti BLKL sporto centro įrangą bei darbuotojų indėlį į turnyro organizavimą.

Atvykite nurodytu laiku, laikykitės reikalavimo dėvėti tinkamą avalynę, stenkitės nešiukšlinti, nepažeisti viešosios tvarkos taisyklių, palaikyti individualias komandas bei solidariai pasveikinti kiekvienų varžybų nugalėtojus!

Komandoms rekomenduojame atsivežti kamuolius, kuriais galėsite naudotis apšilimų bei pertraukų metu.

Esant grubiems komandiniams/asmeniniams turnyro taisyklių bei viešosios tvarkos pažeidimams, organizatoriai pasilieka teisę diskvalifikuoti prasižengusią komandą/žaidėją.

Mažosios ir Didžiosios taurių laimėtojams primename, kad reikia laikytis Sporto centro įstatų ir  nelaistyti šampano salėje bei nekirpti krepšinio stovo tinklelio.

Turnyras vyks 2018 m. rugsėjo 23 d., sekmadienį, University Of East London (UEL) salėje, adresu University Way, London E16 2RB, UK.

DIDŽIOJI TAURĖ

A grupė

1. Volfas

 

 

 

 

2. LT BC

 

 

 

 

3. Medelynas

 

 

 

 

4. Viesulas BC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B grupė

1. A Team

 

 

 

 

2. Wisbech Wizards

 

 

 

 

3. Credo

 

 

 

 

4. Crawley

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAŽOJI TAURĖ

A grupė

1. Ambasada

 

 

 

 

2. Viesulas-2

 

 

 

 

3. Alytus

 

 

 

 

4. LT BC-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


B grupė

1. Bomba

 

 

 

 

2. West Sussex

 

 

 

 

3. LTeam

 

 

 

 

4. Viesulas Utd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ATKRINTAMOSIOS

Į kitą etapą pateks po dvi stipriausias kiekvienos grupės komandos, kur žais tokia tvarka: A1-B2, B1-A2, pusfinalių nugalėtojai pateks į finalą, kur kovos dėl taurės ir aukso medalių, o pralaimėjusios ekipos žais mažajame finale kur bandys iškovoti bronzos medalius.

GRAFIKAS

MAŽOJI TAURĖ

A grupė (2 salė)

9:30 Ambasada   LT BC-2
10:00 Viesulas-2   Alytus
10:30 Alytus   Ambasada
11:00 LT BC-2   Viesulas-2
11:30 LT BC-2   Alytus
12:00 Ambasada   Viesulas-2


B grupė (2 salė)

12:30 Bomba   West Sussex
13:00 LTeam   Viesulas Utd
13:30 Viesulas Utd   Bomba
14:00 West Sussex   LTeam
14:30 West Sussex   Viesulas Utd
15:00 Bomba   LTeam


DIDŽIOJI TAURĖ

A grupė (1 salė)

9:30 Volfas   LT BC
10:00 Medelynas   Viesulas BC
10:30 Viesulas BC   Volfas
11:00 LT BC   Medelynas
11:30 LT BC   Viesulas BC
12:00 Volfas   LT BC


B grupė (1 salė)

12:30 A Team   Wizards
13:00 Credo   Crawley
13:30 Crawley   A Team
14:00 Wizards   Credo
14:30 Wizards   Crawley
15:00 A Team   Credo

PUSFINALIAI

15:30 A1 (MT)   B2 (MT)
15:30 B1 (MT)   A2 (MT)
16:00 A1 (DT)   B2 (DT)
16:00 B1 (DT)   A2 (DT)

FINALAI

16:30 Mažasis finalas (MT)   Mažasis finalas (MT)
16:30 FINALAS (MT)   FINALAS (MT)
17:00 Mažasis finalas (DT)   Mažasis finalas (DT)
17:00 FINALAS (DT)   FINALAS (DT)
17:30 Apdovanojimai

 


‹ atgal
BLKL © 2018

uždaryti