Ambasadoriaus taurė - 2018 (lentelės, grafikas)

Ambasadoriaus taurė - 2018 (lentelės, grafikas) 48

Jau visai netrukus, rugsėjo 23 d., Londone gyvenantys lietuviai išvys sporto šventę, kuomet vyks „Ambasadoriaus taurės 2018“ turnyras, kuriame komandos kovos dėl Didžiosios ir Mažosios taurių!

Turnyro organizatoriai, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje ir Britanijos lietuvių krepšinio lyga (BLKL), nusprendė šį krepšinio turnyrą daryti pagal praeitų metų formatą.

Didžiojoje taurėje galės dalyvauti  visos norinčios komandos, kurios jau yra registruotos kaip komandos ir žaidžia bet kokioje lygoje.

Mažoji taurė skirta mėgėjų komandoms, kurių dalyviai negali būti žaide praitais metais BLKL did taurėja arba  kitoje  EGB (1-4) div lygoje bei dabar registruoti  bet kokioje  JK lygoje (išskyrus žaidėjus iki 16 metų).

Pastaroji taurė skirta vyrams, kurie gal jau renkasi salėse pažaisti, o gal dirba kartu ir tiesiog norėtų dalyvauti šiame turnyre. 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Žaisime vadovaudamiesi oficialiomis FIBA taisyklėmis (www.fiba.com), taikant šias specifines nuostatas:

1. Vienerios rungtynės susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio paskutinioji minutė).

Mažosios taurės finalinės rungtynės dėl 1-3 vietos: varžybos susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio 2 paskutinės minutės).

Didžiosios taurės finalinės rungtynės dėl 1-3 vietos: varžybos susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio 2 paskutinės minutės).

2. Tarp kėlinių daroma 1 min. pertrauka.
3. Vienerių rungtynių metu nustatomas maksimalus 3 asmeninių pražangų skaičius.
4. Žaidėjas, nubaustas technine pražanga, netenka teisės rungtyniauti sekančiose rungtynėse.

Siekdami įtvirtinti ilgametę krepšinio turnyro Jungtinje Karalystėje tradiciją, prašome visų turnyro dalyvių ir svečių gerbti turnyro organizatorius ir tausoti BLKL sporto centro įrangą bei darbuotojų indėlį į turnyro organizavimą.

Atvykite nurodytu laiku, laikykitės reikalavimo dėvėti tinkamą avalynę, stenkitės nešiukšlinti, nepažeisti viešosios tvarkos taisyklių, palaikyti individualias komandas bei solidariai pasveikinti kiekvienų varžybų nugalėtojus!

Komandoms rekomenduojame atsivežti kamuolius, kuriais galėsite naudotis apšilimų bei pertraukų metu.

Esant grubiems komandiniams/asmeniniams turnyro taisyklių bei viešosios tvarkos pažeidimams, organizatoriai pasilieka teisę diskvalifikuoti prasižengusią komandą/žaidėją.

Mažosios ir Didžiosios taurių laimėtojams primename, kad reikia laikytis Sporto centro įstatų ir  nelaistyti šampano salėje bei nekirpti krepšinio stovo tinklelio.

Turnyras vyks 2018 m. rugsėjo 23 d., sekmadienį, University Of East London (UEL) salėje, adresu University Way, London E16 2RB, UK.

DIDŽIOJI TAURĖ

A grupė

1. Volfas

 

 32:39

 26:27

 42:24

2. LT BC

 39:32

 

 23:20

 28:10

3. Tornadas

 27:26

 20:23

 

 25:17

4. Viesulas BC

 24:42

 10:28

 17:25

 

 

 

 

 

 

 


B grupė

1. A Team

 

 40:21

 47:10

 47:16

2. Wisbech Wizards

 21:40

 

 34:29

 33:24

3. Credo

 10:47

 29:34

 

 24:38

4. Crawley

 16:47

 24:33

 38:24

 

 

 

 

 

 

 

 

MAŽOJI TAURĖ

A grupė

1. Ambasada

 

 11:34

 18:26

 30:21

2. Viesulas-2

 34:11

 

 29:26

 28:13

3. Alytus

 26:18

 26:29

 

 15:10

4. LT BC-2

 21:30

 13:28

 10:15

 

 

 

 

 

 

 


B grupė

1. Bomba

 

 22:34

 24:21

 26:16

2. West Sussex

 34:22

 

 38:22

 37:13

3. LT team

 21:24

 22:38

 

 25:21

4. Viesulas Utd

 16:26

 13:37

 21:25

 

 

 

 

 

 

 

 

ATKRINTAMOSIOS

Į kitą etapą pateks po dvi stipriausias kiekvienos grupės komandos, kur žais tokia tvarka: A1-B2, B1-A2, pusfinalių nugalėtojai pateks į finalą, kur kovos dėl taurės ir aukso medalių, o pralaimėjusios ekipos žais mažajame finale kur bandys iškovoti bronzos medalius.

GRAFIKAS

MAŽOJI TAURĖ

A grupė (2 salė)

9:30 Ambasada   LT BC-2
10:00 Viesulas-2   Alytus
10:30 Alytus   Ambasada
11:00 LT BC-2   Viesulas-2
11:30 LT BC-2   Alytus
12:00 Ambasada   Viesulas-2


B grupė (2 salė)

12:30 Bomba   West Sussex
13:00 LT team   Viesulas Utd
13:30 Viesulas Utd   Bomba
14:00 West Sussex   LT team
14:30 West Sussex   Viesulas Utd
15:00 Bomba   LT team


DIDŽIOJI TAURĖ

A grupė (1 salė)

9:30 Volfas   LT BC
10:00 Tornadas   Viesulas BC
10:30 Viesulas BC   Volfas
11:00 LT BC   Tornadas
11:30 LT BC   Viesulas BC
12:00 Volfas   Tornadas


B grupė (1 salė)

12:30 A Team   Wizards
13:00 Credo   Crawley
13:30 Crawley   A Team
14:00 Wizards   Credo
14:30 Wizards   Crawley
15:00 A Team   Credo

PUSFINALIAI

15:30 Viesulas-2 (MT) 13:20 Bomba (MT)
15:30 West Sussex (MT) 40:33 Alytus (MT)
16:00 LT BC (DT) 29:24 Wisbech Wizards (DT)
16:00 A Team (DT) 37:21 Tornadas (DT)

FINALAI

16:30 Viesulas-2 (MT) 29:17 Alytus (MT)
16:30 Bomba (MT) 25:42 West Sussex (MT)
17:00 Wisbech Wizards (DT) 29:34 Tornadas (DT)
17:00 LT BC (DT) 21:41 A Team (DT)
17:30 Apdovanojimai

 


‹ atgal
BLKL © 2018

uždaryti