Monstriški asmeniniai pasirodymai, „Viesulų“ pergalės Visbičiuje ir gerėjantis „Tornado“ žaidimas 61

Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaista rekordiškai daug – net 12 rungtynių, nes kovos vyko ne tik Londono ir Visbičiaus grupėse, bet ir A.Sabonio taurės turnyre. Natūralu, kad per tiek akistatų buvo užfiksuota visko – puikių asmeninių pasirodymų, intrigos ir triuškinamų rezultatų, tad apie viską iš eilės.

Londone

Įdomybės prasidėjo dar penktadienį, kuomet Londone susigrūmė dvi „A13 Steel“ grupės turnyro rikiuotės kaimynės: „Credo“ (2-4) ir „Artistų“ (2-4) komandos.

Po apylygės rungtynių pradžios pirmojo kėlinuko pabaigoje „Artistai“ pabėgo į priekį (16:8), tačiau į nokdauną pasiųsti „Credo“ vyrai greit pakilo ant kojų ir ketvirčio pabaigoje jau alsavo varžovams į nugaras (17:18).

Antrajame ketvirtyje „Artistai“ vėl buvo pabėgę (40:30), tačiau „kreditoriai“ atsakė dar viena įspūdinga atkarpa 14:0 po kurios įgijo trapią persvarą ir perėmė iniciatyvą į savo rankas (44:40).

Nors karjeros rungtynes žaidusio Samuel Iwueke vedami „Artistai“ neleido varžovams pabėgti į priekį šventė ir nuolat palaikė intrigą, tačiau dramatišką pergalę rezultatu 75:74 komandinį žaidimą susitikimo pabaigoje pademonstravę „Credo“ vyrai.

„Credo“: Audrius Ramonaitis (1/9 trit. J ) 20, Justinas Muzikevičius (17 atk.kam., 6 rez.perd., 30 naud.balų) 18, Mindaugas Kazeva (5/5 dvit.) 10.

„Artistai“: S.Iwueke (13 atk.kam., 7 kld., 12 išpr.praž., 55 naud.balai) 48, Edvinas Valatka (7 kld.) 15.

Įdomu tai, kad S.Iwueke pasiekė šio sezono lygos rezultatyvumu (48) ir naudingumo (55) rekordus ir jam trūko vos 2 pelnytų taškų, kad pakartotų 2018 m. pavasarį Aušrido Petraičio pasiektą visų laikų rezultatyvumo rekordą.

Šeštadienį vykusiame A.Sabonio Didžiosios taurės ketvirtfinalyje kovėsi du pajėgiausi Londono ir Visbičiaus regionų klubai: „A Team“ komanda ir „Kubus United“ ekipa.

Nors šioje dvikovoje buvo galima laukti intrigos, tačiau lygių šiame sezone sau nerandantys „A Team“ vyrai lyg buldozeriu pervažiavo dar vienus oponentus ir be didesnio vargo pasiekė pusfinalio etapą.

Dar pirmajame kėlinuke svečiuose žaidę „A Team“ vyrai pademonstravo žvėrišką puolimą ir įgijo dviženklį pranašumą (30:20). Nors prieš didžiąją pertrauką „Kubus United“ vyrai buvo parodę dantis (45:48), tačiau kaip parodė vėlesni įvykiai tai tebuvo trumpas optimizmo dvelksmas aikštės šeimininkų ekipai.

Po didžiosios pertraukos svečiai dar kartą subombardavo varžovų krepšį ir likus žaisti dešimt minučių vėl mėgavosi triuškinama persvara (86:64).

Lemiamame ketvirtyje „Kubus United“ kiek apkarpė turėtą deficitą, tačiau tai tapo tik menka paguoda istorinei Visbičiaus regiono ekipai. Tuo tarpu „A Team“ pasiekė dar vieną tarpinį tikslą, pelnydami 100 taškų ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė eilinę pergalę rezultatu 104:85.

„A Team“: Mantas Gužys (11/11 baud., 35 naud.balai) 28, Darius Kalnutis 19, Algirdas Matušaitis 17.

„Kubus United“: Deividas Butkevičius (18 atk.kam., 32 naud.balai) 23, Jonas Pranevičius 22.

Jau po Naujų metų vyksiančiame A.Sabonio Didžiosios taurės pusfinalyje „A Team“ vyrai kovos su „LT BC“ ir „Tornado“ poros nugalėtojais.

Sekmadienį Londone vyko „A13 Steel“ grupės kovos. Nepaisant to, jog prieš pat rungtynes „Sparta BC“ (1-5) registravo iš „Artistų“ komandos persikėlusį Evaldą Pacaitį, tačiau to nepakako tam, kad būtų galima pasipriešinti „Builders Team BC“ (6-0) atstovams.

Pirmojo kėlinuko viduryje rezultatas dar buvo lygus (9:9), tačiau vėliau „statybininkai“ perrikiavo savo gynybos užkardas, pagyvino puolimą ir nutolo nuo varžovų.

Likus žaisti 10 minučių dar ruseno šiokia tokia intriga (55:45), tačiau lyg iš natų lemiamą kėlinuką sužaidę „Builders Team“ krepšininkai išsklaidė visas abejones ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė jau šeštąją pergalę iš eilės – 80:57.:

„Builders Team“: Vytas Degutis (6/9 trit.) 23, Donatas Paulauskas (13 atk.kam.) 18, Robertas Talevičius (8 rez.perd.) 9.

„Sparta BC“: E.Pacaitis (7 per.kam., 7 kld.) 21, Dovydas Balčiūnas (7 rez.perd., 8 kld.) 15.

Londone vykusiose A.Sabonio Mažosios taurės aštuntfinalio rungtynėse „Bomba“ be didesnio vargo rezultatu 67:47 įveikė „Baltus“ ir lengvu žingsniu žengė į ketvirtfinalio etapą.

Dvikovos pradžioje aikštėje vyko apylygė kova, tačiau jautėsi, kad „Bomba“ žaidžia su varžovais „katės ir pelės“ žaidimą.

Įvykių tėkmė į kitą pusę pradėjo krypti po didžiosios pertraukos, kuomet „Bombos“ vyrai įjungė aukštesnę pavarą, susikrovė dviženklį pranašumą ir iki pat dvikovos pabaigos neleido „Baltams“ net pagalvoti apie pergalę.

Nugalėtojų komandos atstovas spaudai davė trumpą komentarą: „Svarbiausia, kad laimėjom, nors varžovai nenusileido ir kovojo iki galo. Norėtųsi lengviau, bet vėl – darbinė  pergalė.

Per daug klydom, per daug kamuolių po savo lenta atidavėm, dėl to mus baudė, ypač pirmoje susitikimo pusėje. Vis tik, pavyko susiimti antroje rungtynių dalyje, tad dabar laukiam kito etapo.“

„Bomba“: Audrius Kubelis ir Egidijus Markevičius po 17, Aras Pupšys (11 atk.kam.) 15.

„Baltai“: Laurynas Saldukas 12, Justinas Kairys (2/10 dvit.) 8.

Turnyro ketvirtfinalyje „Bombos“ jau laukia iš „Super mėgėjų“ grupės kovų puikiai pažįstama „Alytaus“ ekipa.

Dviejų „A13 Steel“ komandų akistatoje vos nebuvo užfiksuota staigmena. Ne pilnos sudėties žaidę „Volfo“ (4-2) vyrai tik pačioje dvikovos pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš pergalės skonio dar nepatyrusią „Maxx Join Ltd“ (0-6) komandą.

Į rungtynes taip pat negausiai susirinkę „Maxx Join Ltd“ atstovai puikiai pradėjo dvikovą ir iki didžiosios pertraukos buvo padėties šeimininkais, o įpusėjus dvikovai net turėjo keturių taškų pranašumą (41:37).

Dar nežinia, kaip viskas būtų pasibaigę jei ne pavyzdingai „Volfo“ sužaistas trečiasis kėlinukas (30:18), po kurio dvikovos favoritai įgijo apčiuopiamą aštuonių taškų persvarą (67:59).

Lemiamame ketvirtyje „Maxx Join Ltd“ ekipa atsigavo ir metė rimtą iššūkį „Volfo“ vyrams, visgi rungtynių favoritai atsilaikė ir pasigirdus finaliniam teisėjo švilpukui šventė sudėtingą pergalę rezultatu 91:87.

„Volfas“: Nerijus Anglickis (10 atk.kam., 29 naud.balai) 26, Eimantas Leonovas (15 atk.kam., 34 naud.balai) 21, Vaidas Liaugminas (10 atk.kam.) ir Nerijus Stankevičius po 11.

„Maxx Join Ltd“: Marius Žurauskas (10 atk.kam., 7 per.kam., 6 kld., 28 naud.balai) 26, Aivaras Sakurovas (8 rez.perd.) ir Donatas Kancleris po 19.

Savaitgalio kovas užbaigė „Tornado“ (4-3) ir „Brickson-Medelyno“ (1-4) ekipų, kurios sužaidė „A13 Steel“ grupės reguliariojo sezono rungtynes, akistata.

Nors per pastarąsias kelias savaites „Medelyno“ ekipą papildė net keli krepšininkai, tačiau per vėlai ruošti namų darbai kol kas neduoda norimų rezultatų.

Visa tai buvo puikiai matyti sekmadienio vakarą, kuomet žymiai geriau susižaidusi „Tornado“ ekipa mėgavosi visiška rungtynių kontrole ir neleido varžovams nė sekundei mėgautis pirmaujančiųjų vaidmeniu.

Tiesa, didžiąją dvikovos dalį „Brickson-Medelyno“ ekipa išlaikė kovinį atstumą, tačiau jautėsi, jog atėjus tam tikrai akimirkai „Tornadas“ padidins apsukas ir atitrūks.

Būtent taip ir nutiko trečiojo kėlinuko pradžioje, kuomet „Tornadas“ laimėjo įspūdingą atkarpą 21:5 ir pasiuntė varžovus į nokdauną (58:41).

Nors „Brickson-Medelyno“ vyrai nekėlė baltos vėliavos ir kovojo iki galo, tačiau dvikovos pabaigoje lengvą pergalę rezultatu 82:68 šventė „Tornado“ ekipa.

Nugalėtojų komandos vadovas Dainius Balčiūnas davė trumpą komentarą: „Džiaugiuosi, kad mūsų žaidimas gerėja, tačiau dar yra kur patobulėt. Kita vertus, juk net neįpusėjom sezono, tad džiaugiuosi žaidėjais, kurie nepaisant minučių išeina ir atiduoda 110% savęs, kad komanda iškovotų pergalę.

Džiaugiuosi ir lyderiais, kurie kiekvienose rungtynėse neužmiega ant laurų ir žaidžia dėl pergalės. Sezonas ilgas ir dar tikrai žaidimas gerės, o dabar pasidžiaukime pergale ir ruoškimės tolimesnėms kovoms.“

„Tornadas“: Mantas Kesminas (10 atk.kam.) 18, Laimonas Ališauskas (6 rez.perd., 5 per.kam.) 16, Vilius Akučka 12.

„Brickson-Medelynas“: Leon Garsia (11 atk.kam.) 17, Andrius Slavinskas (5 kld.) 13.

Visbičiuje

Įtikinamą pergalę šeštadienio rytą šventė Wisbech „Wizards-2“ (2-0) ekipa rezultatu 72:58 palaužusi Corbys „Cobras“ (1-4) vyrus ir iškovojusi antrą pergalę iš eilės.

Pirmoje susitikimo dalyje iniciatyvą savo rankose laikė „kobrų“ vyrai, kurie pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 14:12, o įpusėjus dvikovai pirmavo 5 taškų persvara (34:29).

Vis tik, ilgosios pertraukos metu išvadas padarę „burtininkai“ antroje dvikovos dalyje ėmė kurti stebuklus – sutvarkę gynybą ir akivaizdžiai pagerinę puolimą „Wizards“ klubo dubleriai greit perėmė rungtynių vairą į savo rankas ir ėmė pamažu tolti nuo varžovų.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Cobras“ dar alsavo varžovams į nugaras (52:56), tačiau vėliau „Wizards“ numynė akceleratoriaus pedalą iki dugno, susikrovė įtikinimą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę.

Pasibaigus dvikovai „Cobras“ atstovas spaudai Arūnas Penkauskas pabrėžė trumpo suolelio įtaką žaidimui: „Pirmus du kėlinukus žaidimas vyko kaip reikia. Tačiau po ilgosios pertraukos jautėsi, kad daugiau žaidėjų atsivežę varžovai turėjo daugiau energijos ir perlaužė žaidimą į savo pusę. Sveikinam juos su pergale!”

„Wizards-2“: Haroldas Petrauskas (12 atk.kam., 8 rez.perd.) 14, Lukas Sakavičius 13, Edvinas Gulbinas, Vytautas Sušinskas ir Marius Sakavičius po 10.

„Cobras“: Aivis Asaritis (2/12 trit.) 27, Arūnas Penkauskas 9.

Antrojoje šeštadienio dvikovoje, kurioje kovėsi dar dvi „Peterborough Bernelių Užeigos“ grupės komandos  taip pat netrūko dramos.

Rikiuotės viršuje esanti Peterborough „Vytis-2“ (3-1) ekipa metė iššūkį oponentams iš to paties miesto „Baltijos vilkų“ (0-3) krepšininkams.

Sužaidus 10 minučių „Vyčio“ dublerių ekipa pirmavo 14:10 ir neatrodė, kad šioje dvikovoje galima sulaukti intrigos. Tačiau „Baltijos vilkai“ antrajame ketvirtyje pademonstravo geležinę gynybą ir įpusėjus dvikovai pakurstė mintis apie sensaciją (25:21).

Visgi, susiėmusi „Vyčio-2“ ekipa sužaidė puikų trečiąjį kėlinuką po kurio vėl buvo priekyje (41:36), o lemiamame ketvirtyje dvikovos favoritai tiesiog pabaigė pradėtą darbą ir pasigirdus finaliniam teisėjo švilpukui šventė sunkią, tačiau pelnytą pergalę rezultatu 59:49.

Nugalėtojų komandos vadovas Marius Malijonis turėjo dėl ko pasikrimsti ir dėl ko pasidžiaugti: „Susitikimą pradėjome geru tempu ir susikaupę, tad greitai įgijome dviženklę persvarą. Visgi, turiu pagirti varžovus, kurie grižo į rungtynes ir net buvo perėmę jų kontrolę.

Tik ketvirto kėlinuko viduryje mums pavyko susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas ir vėliau jos jau nebepaleidome.

Negaliu pasakyti, kad mes blogai gynėmės, tiesiog varžovai metė iš sunkių padėčių ir jiems krito.

Kas liečia puolimą, čia jau nieko gero pasakyti negaliu. Iš dviejų taškų zonos metėme blogai, o baudas tiesiog tragiškai.

Kaip šios komandos treneris Dainius Klimavičius pasakė „Šiose rungtynėse buvo geras dalykas tas, kad mes laimėjome“. Ačiū varžovams už kovą!“

Tuo tarpu „Baltijos vilkų“ atstovas spaudai Deivydas Toleikis teigė: „Na kai atvažiuoji į rungtynes su šešiais žaidėjais 40 minučių nediktuosi savo sąlygų aikštelėje. Turint omenyje komandos lygį šiai dienai prieš tokia komandą kaip „Vytis“ su pilnu suoleliu.

Vis tik, nepaisant to šitas rungtynes vertinu gerai, buvo detalių kurių nebuvo matyta nei vienoje dvikovoje, vyrams motyvacijos netrūko, bet deja pritrūko jėgų.

Vėlgi mūsų pasikartojanti klaida bėgti, kur sužaisdavome ramiai ir protingai, išnaudodavome pranašumus atsirado ir rezultatas. Turint trumpą suolelį mums mažiausiai reikėjo skubėti. Antroje pusėje jautėsi nuovargis, vyrai atidavė visas jėgas, o „Vytis“ tiesiog ramiai sužaidė ir jiems to užteko pergalei. Sveikinu.

„Vytis-2“: Deividas Jakštaitis (10 atk.kam.) 14, Gvidas Petryla (5/6 dvit.) 11, Rimvydas Kudirka 7.

„Baltijos vilkai“: Mindaugas Mudingis 15, Irmantas Kukuris 14.

Sekmadienio popietė Visbičiuje buvo skirta A.Sabonio taurės turnyro kovoms, kurias pradėjo iš Londono atvykusi „Viesulo United“ ekipa ir Wisbech „Wizards-2“ komanda.

Ankstyvas pakilimas iš miego ir ilga kelionė panašu, kad nepadarė jokios įtakos svečių ekipai. Nors pirmoje dvikovos dalyje vyko apylygė kova, tačiau „Viesulo United“ garbę ginantys vyrai beveik visą laiką laikė iniciatyvą savo rankose.

Lūžis rungtynėse įvyko trečiajame kėlinuke, kurį svečiai laimėjo net 18 taškų persvara (26:8) ir likus žaisti dešimt minučių įgijo triuškinamą pranašumą (57:36).

Lemiamame kėlinuke abi komandos tiesiog sutvarkė formalumus, o nuaidėjusi finalinė sirena tik įtvirtino „Viesulo United“ ekipos pergalę rezultatu 70:53.

Nugalėtojų komandos vadovas Aurimas Burokas davė trumpą komentarą: „Sveikinu vyrus, kurie iškovojo svarbią pergalę. Tolimas kelelis buvo, bet svarbu, kad viskas pavyko sėkmingai. Super atmosfera buvo Visbičiuje ir sirgaliai, kurie visada mus palaiko.

Esu labai patenkintas organizacijai, nes viskas puiku – komandų pristatymas galėtų būti ir Londone toks, nes visa tai tikrai užveda komandą.“

„Viesulas United“: Evaldas Bernotas 17, Artūras Tichonovas ir Tomas Danew po 10.

„Wizards-2“: Vytautas Sušinskas (14 atk.kam.) ir Vytautas Grušauskas po 14.

Iškovoję pergalę „Viesulo United“ krepšininkai žengė į A.Sabonio Mažosios taurės pusfinalio etapą, kuriame žais su „Alytaus“ ir „Bombos“ poros nugalėtoja.

Iškart po šios dvikovos Visbičiaus krepšinio arenoje žaidė dar viena „Viesulo“ klubo komanda, kuri A.Sabonio Didžiosios taurės aštuntfinalyje egzaminavo Peterborough „Vyčio“ ekipą.

Šįkart svečiams iš Londono viskas klostėsi kur kas paprasčiau. Dar pirmajame kėlinuke „Viesulo BC“ ekipa įgijo 15 taškų pranašumą (28:13), kurį su didesniais ar mažesniais nuopuoliais išlaikė iki pat pagrindinio laiko pabaigos ir pasigirdus finaliniam teisėjo švilpukui šventė užtikrintą pergalę rezultatu 91:64.

Nugalėtojų komandos vadovas Aurimas Burokas turėjo kuo pasidžiaugti: „Nors buvome tik septyniese iškovojome sunkią pergalę ir įteikėme treneriui geriausią gimtadienio dovaną.

Buvo tikrai nelengva kova, bet pavyko pasiekti užsibrėžtą tikslą, nes sužaidėm puikiai ir einam toliau. Ačiū visiems, kurie buvo, džiugu, kad turiu tokį puikų kolektyvą, kur visi esame stiprūs ir mes tikrai nežadam sustoti.“

Tuo tarpu „Vyčio“ atstovas spaudai Vaidas Abelkis analizavo nesėkmės priežastis: „Visų pirma sveikinu „Viesulo“ komandą, kuri šiandien nusipelnė laimėti. Mes akivaizdžiai nebuvom pasiruošę prieš jų pusės aikštės spaudimą ir leidom nuo rungtynių pradžios atitrūkti.

Vėliau jau grįžti į žaidimą nepavyko, nors vyrai ir labai stengėsi. Dar viena niuansą norėjau paminėti, kad mes išmetėme tik 47 metimus prieš jų 76, nors mūsų procentas pataikymo buvo geresnis, bet akivaizdžiai pernelyg retai atakavome varžovų krepšį.“

„Viesulas“: Edvinas Nurutdinovas (6/7 dvit.) 25, Tadas Buivydas 20, Edgaras Bybartas 16.

„Vytis“: Deividas Jakštaitis 20, Gvidas Petryla (4/5 dvit.) 11.

Pergalė garantavo „Viesulo“ ekipai vietą ketvirtfinalyje, kuriame ji susigrums su „LBC-Build London“ garbę ginančiais krepšininkais.

Dar vienas A.Sabonio Mažosios taurės pusfinalininkas paaiškėjo Kings Lynn „Reapers-LBC“ ir Littleport „Žalgiris“ komandų dvikovoje, kurią be didesnio vargo rezultatu 100:81 laimėjo pirmoji ekipa.

Iš Kings Lynn regiono atvykusi komanda nebuvo labai svetinga ir dar pirmajame kėlinuke susikrovė dviženklę persvarą (29:19). Antrajame kėlinuke „Reapers-LBC“ nemažino apsukų ir per dešimt minučių varžovams įsūdę net 35 taškus padvigubino savo pranašumą (64:39).

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ krepšininkai kiek atsigavo ir nežymiai apkarpė turėtą deficitą, tačiau to buvo gerokai per maža tam, kad būtų galima bent pagalvoti apie intrigos atkūrimą.

Pralaimėjimą patyrusios „Žalgirio“ komandos atstovas Tadas Vaitkus pripažino varžovų pranašumą: „Sveikiname „Reapers“ komandą su užtikrinta pergale, jie fantastiškai pataikė tritaškius o mūsų ekipa davė jiems per daug erdvės metimams.

O ir iš tikrųjų neišnaudojome savo pranašumo po krepšiu perskubėdami su metimais. Trūko kelių startinio penketo žaidėjų, taip pat turėjome pora naujų krepšininkų, kas taip pat neįnešė stabilumo.

Na ir „Reapers“ žaidžia stipresniame divizione, kas jautėsi, kad vis dėlto individualiai buvo labai stiprių žaidėjų. Nieko, koncentruosimės toliau į savo daržą!“

„Reapers-LBC“: Eivydas Aleksa (7 rez.perd., 47 naud.balai) 29, Gerardas Simaitis 24, Edgaras Lomsargis 16.

„Žalgiris“: Vitalijus Kalnikas (11 atk.kam.) 28, Nils Cincius 13.

Kitų metų pradžioje Londone vyksiančiame A.Sabonio Mažosios taurės pusfinalyje „Reapers-LBC“ atstovai kausis su „Viesulo-2“ ir „Team LT“ poros nugalėtojais.

Sekmadienio kovas užbaigė įspūdinga A.Sabonio Didžiosios taurės aštuntfinalio akistata, kurioje susikovė dvi „Thames Windows“ grupės lyderės: Peterborough „BC Tauro“ ir Wisbech „Wizards“ komandos.

Kaip ir buvo galima tikėtis tokio kalibro komandų akistatoje užvirė bekompromisis mūšis, kuriame pirmaujanti ekipa keitėsi net 16 (!) kartų, o dar 8 rezultatas buvo lygus.

Lemiamo kėlinuko pradžioje „Wizards“ krepšininkai buvo įgiję dviženklę persvarą (79:67), tačiau per anksti patikėję sėkme stabtelėjo ir leido varžovams perimti iniciatyvą. Gavę progą „Tauro“ vyrai ne tik pavijo varžovus, bet ir pagrindinio laiko pabaigoje po Aleksandr Laryn tritaškio net išsiveržė į priekį (88:86).

Vis tik, smūgį dešine prasileidę „burtininkai“ nepalūžo, o po Aivaro Abukausko dvitaškio išlygino rezultatą (88:88) ir išplėšė pratęsimą.

Papildomų penkių minučių atkarpoje jautėsi, kad „Tauro“ vyrai yra kur kas labiau užtikrinti ir turi daugiau jėgų.

Kurį laiką „Wizards“ dar alsavo varžovams į nugaras, o likus žaisti iki pratęsimo pabaigos dvi su puse minutės atsiliko vos per metimą (97:107).

Tačiau tuomet Peterborough miesto atstovai pelnė net 7 taškus be atsako ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė dramatišką pergalę rezultatu 107:97.

Į pergalę „Tauro“ komandą atvedė monstrišką pasirodymą surengę Edvardas Varpiotas, kuris pelnė 43 taškus, atkovojo 20 atšokusių kamuolių, išprovokavo 15 varžovų pražangų ir rungtynes baigė surinkęs 62 naudingumo balus.

„Tauras“: E.Varpiotas (20 atk.kam., 15 išpr.praž., 62 naud.balai) 43, Arūnas Butkys (10 rez.perd., 33 naud.balai) 26, Titas Myrovas 16.

„Wizards“: Egidijus Revuckas (5 rez.perd., 6 kld.) 28, Ernestas Lopeta 12.

Po Naujų metų Londone vyksiančiame A.Sabonio Didžiosios taurės ketvirtfinalyje „Tauro“ vyrai žais su „Builders Team BC“ krepšininkais.