Get Adobe Flash player

Sporto klubas „Gintaras“ po darbų kviečia nesėdėti namuose, o praleisti laisvalaikį sportuojant-su rakete rankoje. Badmintonas puikus laiko praleidimas šeimoms, draugams, poroms...

Kiekvieną darbo dienos vakarą visi maloniai laukiami Sydney Russell laisvalaikio centre (Dagenham). Vienos valandos žaidimo kaina dviems tik £4.5. Visus susidomėjusius prašome registruotis tel. 07540106775 Kęstutis.

Badmintono žaidimo taisyklės

Vėlų antradienio vakarą 2011.07.13 įvyko pirmas Britanijos Lietuvių Badmintono Čempionatas. Kiekvienas finalinių kovų dalyvis sužaidė po 12 susitikimų iki 15 taškų. Stipriausiu vienetų kovose tapo:

1 vieta  1x1 Darius Mikštas

2 vieta  1x1 Kęstutis Dobrovolskis

3 vieta  1x1 Mindaugas Adomaitis

Dvejetų varžybų finale nugalėtojais tapo Adam Brent su Kęstučiu Dobrovolskiu. Jie kovoje iki dviejų pergalių įveikė Darių Mikštą ir Mindaugą Adomaitį. Trečioji vieta atiteko Domui Ašmontui ir Master NG. 62 metų Master MG buvo vyriausias turnyro dalyvis.

1 vieta  2x2 Adam Brent ir Kęstutis Dobrovolskis

2 vieta  2x2 Darius Mikštas ir Mindaugas Adomaitis

3 vieta  2x2 Domas Ašmontas ir Masteris NG