E-Mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Komandos informacija

„Iron Wolf“
-    Trumpai apie komandą: istorija, pasiekimai, pavadinimo reikšmės ir pan.
Komanda susibūrė tam, kad galėtų žaisti vasaros krepšinio lygoje, kurioje teko pasitraukti po pirmojo atkrintamųjų etapo. Ši nesėkmė buvo itin apmaudi, nes išsibaudavę nebepajėgėme išlaikyti turėto pranašumo.
Vėliau dalyvavome 3x3 turnyruose, o paskutiniajame sugebėjome nueiti iki finalo! Deja, ten pralaimėjome...
Pavadinimas verčiamas lietuviškai "GELEŽINIS VILKAS", tai yra Lietuvos simbolis.
-    Koks sezono tikslas?
Įrodyti kad nesame tiesiog naujokų komanda. Mūsų sudėtis kol kas nėra atskleista, bet pagal viziją esame gan tvirta komanda, kurios ūgio vidurkis tikriausiai siekia 190 cm. Tikimės kuo greičiau susižaisti, nes esame ištroškę pergalių!
-    Komandos šūkis prieš rungtynes.
Neturime komandinio šūkio, bet jei išgirsite mus rėkiančius "ALUS!" - nekreipkit dėmesio... 
-    Koks principinis varžovas?
Asmeniškai kai kurie žaidėjai gal ir turi principinius varžovus, bet kaip komanda - išsiaiškinsime juos šį sezoną.
-    Komandos kapitonas yra...
Kapitoną išrinksime po pereinamųjų varžybų ir pranešime! O kol kas komandai viskam vadovauja dėdė Ligitas.
-    Įsimintiniausia pergalė?
Paskutinės draugiškos varžybos, be abejo! Likus kelioms sekundėms iki ketvirto kėlinio pabaigos pirmavom 3 taškais.  varžovai išsimetė kamuolį iš savo aikštelės pusės, mes jį numušėm į kampą, bet varžovas vis vien sugebėjo jį sugriebti ir paleisti per visą aikštę. PATAIKĖ! PRATĘSIMAS! Laimei, per likusias 5 minutes susiėmėme ir pribaigėme varžovus.
-    Komandos vadovo žodis.
Vyrai, galite žaisti, reiškia galite ir laimėti. Reikia tik įdėti į tai visą save! Nenuleidžiam galvų po pralaimėjimų, bet ir neišsikeliam po pergalių. Būkime draugiški vieni kitiems, bet aikštelėje išliekime pykti sportiškai ant varžovų. Laimėsime tik padėdami vieni kitiems!
IEŠKOME RĖMĖJŲ, kitaip sakant užnugario. Esame jauna bei konkurencinga komanda, ir mums reikia vėliavos už ką kovosime.