Artistai BC Credo Greenwich Royals LBC Build London LTBC Medelynas Seciro BC Sparta BC Top Team Tornadas Viesulas BC Vilkai Volfas

Rėmėjai

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Praėjusį savaitgalį finišavo visi pagrindiniai Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) organizuojami čempionatai, tad nieko nuostabaus, jog finaluose sulaukėme tikro puikių asmeninių pasirodymų derliaus. Tad nieko nelaukdami pristatome vieną iš įdomiausių šio sezono garbės lentų. Naudingiausiojo žaidėjo titulą pelnė net du BLKL rekordus pasiekęs ir savo komandai į A13 Steel taurės bronzą padėjęs iškovoti „Anykščių BC“ lyderis Aušridas Petraitis. Krepšininkas penktadienį žaistoje dvikovoje su „Seciro BC“ ekipa pelnė 26 taškus, atkovojo 32 (!) atšokusius kamuolius ir surinko net 53 naudingumo balus. Beje, pastarieji du rodikliai įrašė A.Petraičio pavardę į BLKL rekordų knygas.
Antras geriausiųjų rikiuotėje liko „Credo“ atstovas Mantas Kesminas, kuris dvikovoje su „Spartos-2“ komanda pelnė 20 taškų, atkovojo 20 atšokusių kamuolių, surinko 39 naudingumo balus ir padėjo savo ekipai iškovoti BLKL-London Timber taurės bronzos medalius.
Trečias garbės lentoje liko „Kubus United“ komandą į BLKL-Thames Windows grupės čempionų sostą atvedęs Deividas Butkevičius antrosiose finalo rungtynėse su South Lincs „Dragons“ atstovais pelnęs 21 tašką, atkovojęs 16 atšokusių kamuolių ir surinkęs 37 naudingumo balus.
Likusias dvi penketuko vietas pasidalino „Anykščių BC“ aukštaūgis Tadas Bagdonas ir „LBC-Build London“ vidurio puolėjas Vaidas Trepočka surinkę atitinkamai 28 ir 27 naudingumo balus.
Tradicinę „Savaitės Uogą“ šįkart nuskynė „Viesulo BC“ komandos narys Robertas Jurevičius, kuris BLKL-London Timber taurės finalo akistatoje su „Lituanicos-2“ ekipa nė karto nemetė į krepšį, tačiau padarė 4 klaidas, 5 kartus pažeidė taisykles ir rungtynes baigė surinkęs -9 naudingumo balus.