Artistai BC Credo Greenwich Royals LBC Build London LTBC Medelynas Seciro BC Sparta BC Top Team Tornadas Viesulas BC Vilkai Volfas

Rėmėjai

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Penktadienio vakarą Sydney Russel Leisure Centre arenoje startavo ilgai lauktas Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) čempionatas, o vienuoliktą kartą rengiamų pirmenybių atidarymo rungtynes sausakimšoje salėje žaidė „Tornado“  ir „BC Vilkų“ ekipos. Šventinė akistata nebuvo graži akiai, tačiau aikštėje pasirodę krepšininkai žiūrovus papirko nuoširdžiu darbu ir pastangomis, o visą tai padėjo sukurti tikrai puikią atmosferą.
Vasarą trenerį pakeitusi „Tornado“ (1-0) komanda dar pirmajame kėlinuke parodė, jog šiame sezone kelią sėkmės link grįs per geležinę gynybą ir per dešimt minučių praleidusi vos 3 (!) taškus greit įgijo dviženklę persvarą (14:3).
Nors po trumpos pertraukėlės „Vilkai“ (0-1) ėmė dažniau brautis į varžovų teritoriją, tačiau „Tornado“ ekipa pademonstravo, jog nėra pasirengusi statyti „autobuso“ baudos aikštelėje ir surengusi neprastą puolimo šou dvikovos pusiaukelėje jau buvo sukaupusi triuškinamą 19 taškų pranašumą (34:15).
Antroje susitikimo dalyje didesnių stebuklų neįvyko – pakiliai žaidusi „Tornado“ ekipa tvirtai laikė rungtynių vairą savo rankose, tad gana lengvai išsaugojo saugią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pirmąją pergalę šiame sezone rezultatu 60:45.
„Tornadas“: Martynas Drazdauskas 13, Dovydas Drazdauskas (13 atk.kam.) ir Titas Žydelis po 10.
„Vilkai“: Robertas Talevičius 13, Egidijus Janulevičius 8.
Šiose rungtynėse „Tornado“ ekipa triuškinama persvara laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (55-29), tačiau įvarė nemažai nerimo klubo vadovybei padarydama 21 klaidą ir baudas mesdama vos 42,8% (6/14) taiklumu.
Visgi tai – tik pirmosios sezono rungtynės, kuriose duotas neprastas tonas, tad ištaisius smulkias klaidas pavasarį galima laukti tikrai neblogų rezultatų.